RFID, kudo në botë.

JAVA Card / Card CPU

» RFID Card » JAVA Card / Card CPU

Mifare Pro(MF2D80) Dual-ndërfaqe CPU Chip Card

KATEGORIA DHE TAGS:
JAVA Card / Card CPU , ,

NXP Mifare PRO (MF2D80) është kartë CPU që është në përputhje me ISO 14443 TYPEA protokoll komunikimi.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

patate të skuqura: NXP Mifare Pro (MF2D80)
standardet e protokollit: ISO 14443A
frekuencë: 13.56MHz
Kapaciteti Storage: 256bit
Distanca Sensing: 10cm
leximi kohë: 2ZNJ
furnizimi me energji elektrike: card pasiv
temperatura e punës: -20℃ ~ + 55 ℃ (-4℉ ~ + 131 ℉)
durim: > 100,000 kohët
ruajtje: > 10 vjet
madhësi: ISO kartë standarde 85.6 × 54 × 0.82mm, mund të personalizohet
material: PVC / ABS / PET / PETG, 0.13mm tela bakri
procesi encapsulation: Linja tejzanor automatike bimë automatike / touch saldim

NXP Mifare PRO (MF2D80) është një tjetër të gjeneratës kartë smart zgjidhje mikroprocesor bazuar në. Kjo është gjenerata e dytë dual-ndërfaqe chip kartë CPU, kontakt të vetme-chip dhe zgjidhje contactless kartë smart, ndërtuar në standardin e industrisë 80C51 mikrokontrolluesi mund të punojnë në kontakt dhe pa kontakt mënyrë. Integron ndërfaqen smart Mifare contactless kartë dhe ndërfaqe të komunikimit kontaktit ISO7816. Sepse Mifare është një familje të plotë të produktit, Mifare PRO garanton pajtueshmërinë me Mifare S dhe Mifare PLUS, dhe lexuesi compatibility Mifare në RF.
Karakteristikat kryesore:
Komunikimi me shpejtësi të lartë (106kbps, të besueshme për mbrojtjen struktura kornizë)
Complete hardware anti-përplasje algorithm; TDES e brendshme mund të mbështesin enkriptimin me shpejtësi të lartë / decryption algorithm
CCITT CRC me shpejtësi të lartë në përputhje coprocessor
Simulimi mbështetje produkteve standarde Mifare dhe Mifare PLUS Mënyra e punës
Mekanizmi i avancuar sigurisë
tension të punës: 2.7V-5.5V
4KV ESD(Shkarkim elektrostatik) mbrojtje, në përputhje me MIL883-C(3015) standard

Aplikimet
Qasja e kontrollit, Koha dhe Pjesëmarrja, prania në mbledhje, identifikim, logjistikë, automatizimi industriale, kartat e ndryshme të anëtarësimit, si Canteen, metro, Autobusi argumentet kartat, klubet dhe elektronike të tjera të konsumit, bileta elektronike, identifikimi kafshë, ndjekja objektiv, menaxhimin lavanderi, një shumëllojshmëri të kartë të parapaguar dhe kështu me radhë.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Mjeshtëri Aviable
shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com