RFID, kudo në botë.

Zbukurim Card / Card UHF

» RFID Card » Contactless Chip Card » Zbukurim Card / Card UHF

Mifare Ultralight Chip Inlay Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Zbukurim Card / Card UHF , , , ,

Ultralight Simple can be called ULT, is also a NFC tag, Ultralight-C is an upgraded version of Ultralight.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

Chip Type: Mifare MF0 IC U10
standardet: IEC/ISO 14443A
Frekuenca operativ: 13.56MHz
Kapaciteti Storage: 512 bit
Distanca Reading: 5cm standard desktop reader
durim: >10,000 kohët
leximi kohë: 1~ 2ms
temperatura e punës: -20℃ ~ + 55 ℃
Koha ruajtja e të dhënave: 5 vjet
materialet e paketimit: PVC / ABS / PET / PETG / Letra, aluminum foil
madhësia Card: 85.5×54×0.80±0.4mm

Ultralight is a Mifare RF chip designed in a compact application mode. On the basis of streamlining chip memory, the electronic label of the chip package can be pressed into a thinner card, and the cost is more suitable for a short-distance and multi-site traffic system. Ultralight Simple can be called ULT, is also a NFC tag, Ultralight-C is an upgraded version of Ultralight.
Cards or labels made with NXP MF0 IC U10 are ISO14443A compliant and offer white cards, printing cards, paper stickers, key chains, TOKEN, and come in a wide range of sizes and thin and thick cards. aplikimet kryesore: kontrollin e qasjes, pjesëmarrje, vijimi konferencë, identifikim, logjistikë, automatizimi industriale, kartat e ndryshme të anëtarësimit, such as Shoufan, metro, bus token, klubet dhe elektronike të tjera të konsumit, bileta elektronike, identifikimi kafshë, ndjekja objektiv, menaxhimin lavanderi , Card and so on.

aplikacionet tipike
Subway tickets, city traffic cards, highway toll, parking, community management, access control systems, water meter prepaid, campus card, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com