RFID, kudo në botë.

LF / HF Reader

» Hardware » LF / HF Reader

Mini USB Flash Disk Style 125KHz ID Card Reader, USB Reader Flash Disk Style 13.56MHz IC Card

KATEGORIA DHE TAGS:
LF / HF Reader , , , , ,

Ultra-small U disk style ID/IC reader, easy to use and carry.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuenca e punës ( fakultativ ): frekuencë të ulët 125KHz ( lartë frekuenca 13.56MHz opsionale )
Card Mbështetje: TK4100, EM4100, EM4001, EM4102 ( Mbështetja tip IC Mifare standarde S50, card S70 )
Mënyra e punës: Lexo vetem
Interface: USB
Lexoni distancë: >60mm
Lexoni kohë: < 100Znj
furnizimi me energji elektrike: port USB
tensionit të punës: DC 5V
aktuale të punës: 100mA
temperatura e punës: -20° C ~ + 85 ° C
Lagështia operativ: 20-85% RH
Treguesi Drita: ngjyra të dyfishtë
treguesit Statusi: 2 color LED (fuqia LED “blu”, “e gjelbër” treguesit e statusit)
sirenë: jo
Sistemi operativ: Windows 98, XP, 2000, Windows 7, liunx, android
(shënim: iPhone nuk ka mbështetjen e)
madhësia produkt: 75mm × 21mm × 7mm
peshë: 12G

YJ36-R60 Series Flash Disk Style Mini Reader is a stable, practical, high performance, no drive. Made of ARM CPU,Mini USB Flash Disk Style 125KHz ID Card Reader, USB Reader Flash Disk Style 13.56MHz IC Card, Mini USB Flash Disk Style ID Card Reader, USB Flash Disk Style IC Card Reader. SeabreezeRFID LTD. design of small, pamja e bukur, simple and convenient use, has powerful data processing ability, the advantages of the reading speed.
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit

aplikimi kryesor
Qasja e kontrollit, identifikim, menaxhimin e anëtarësimit, studentët dhe kartë kampus, Mbledhja e të dhënave, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com