RFID, kudo në botë.

gjurmë gishtash

» Hardware » gjurmë gishtash

Rrjeti Access Control Koha Pjesëmarrja Integruar gjurmët e gishtave

KATEGORIA DHE TAGS:
gjurmë gishtash , , , , , ,

model: F-i218

Kapaciteti gjurmët e gishtave: 3000
Kapaciteti Record: 100000
Mënyra e komunikimit: RS485, TCP / IP, USB, U-Disk
verifikim: shenjat e gishtave, RFID IC / kartat ID, passwords, etj.
19 kinds of machine languages optional.
Provide access control attendance management software.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

CPU: 400MHz
kujtim: 32M / 64 milion / 128 FLASH
Sistemi operativ: sistemit operativ Linux
Version i algoritmit: pikëpamje 15.2 teknologji thelbësore
ekran: TFT 2.8 inç
shpejtësi: 0.6 sekonda
shkalla e gabimit: më pak se 0.0001%
shkalla e refuzimit: më pak se 0.01%
Kapaciteti gjurmët e gishtave: 3000
Kapaciteti Record: 100000
Mënyra e komunikimit: RS485, TCP / IP, USB, U-Disk
verifikim: shenjat e gishtave, RFID IC / kartat ID, passwords, etj.
Funksionet e dyerve të hapura: profesional
Wiegand: Wiegand në dhe jashtë Wiegand
alarm: Parandalimi dhe alarm çmontimin
funksioni magnetike: Hapja dhe mbyllja e vazhdueshme
Seksioni herë e hapjes: 50 Zona koha,10 Grupet kohë,5 Grupet e hapura
gjuhën e makinës: gjuhën e makinës: Gjuhë shumëgjuhëshe (anglisht, Kineze e thjeshtuar, kineze Tradicionale, japonez, korean, Thai, indonezian, vietnamisht, Spanjisht, frëngjisht, portugalisht, gjermanisht, rusisht, turk, italian, çek, arab, Persian optional)
madhësia Dukje: 220 (gjatë)× 80 (i gjerë)× 26 (i trashë) (mm)
Madhësia e vetme paketë: 250 (gjatë)× 140 (i gjerë)x 53 (i trashë) (mm)
pesha Single: 457.5G
sasia FCL: 30 vendos
pesha bruto: 14.3KG
madhësia enë: 470 (L)× 383 (gjerësi)× 420 (i trashë) (mm)

F-i218 Access Control Time Attendance Fingerprint is a network fingerprint access control terminal with an integrated proximity reader (IN).
Weigand-OUT port allows it to connect any 3rd party access control panel. It can connect to any proximity card reader by Wiegand-IN port to realize Master & Slave solution that authentication is required at both entrance and exit. Users can be registered on device by Management Card when using standalone.

 

shënim: the above specifications are based on the actual product. Due to the continuous renewal of the product, the Seabreeze Smart Card Co.,Ltd does not promise the actual product to be consistent with the data. At the same time, the Seabreeze Smart Card Co.,Ltd does not bear any disputes arising from the discrepancy between the actual technology and the publicity materials, and no changes will be made in advance.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com