RFID, kudo në botë.

Lajme

» News

Lajme

Avantazhet e JCOP4 kartave seri JAVA (J2R110|J3R110|J2R150|J3R150|J3R180) në fushën e kartave elektronike të identitetit

Avantazhet e JCOP4 kartave seri JAVA (J2R110|J3R110|J2R150|J3R150|J3R180) në fushën e kartave elektronike të identitetit

J2R110|J3R110|J2R150|J3R150|J3R180 është karta JCOP4 seri JAVA është një tjetër punë kulmin pas j2a, J3A, J3D, seri J3H. Në mënyrë që të sigurohet siguri të lartë dhe performancë të lartë, Kapaciteti të dhënat e magazinimit është rritur, Me chip Flash, shpejtësia informatikë chip-së është më e shpejtë dhe më e qëndrueshme. Para JAVA J3H seri (gjithëpërfshirës), të gjitha patate të skuqura të përdorura EEPROM, and after the J3R

BQE nis TIPS, Thuhet se Ripple Instant Shërbimi Pagesa

BQE nis TIPS, Thuhet se Ripple Instant Shërbimi Pagesa

BQE nis TIPS, Allegedly Ripple Instant Payment Service Last Friday, Banka Qendrore Evropiane (ECB) nisur menjëhershme TIPS e parë të shërbimit të pagesave që mbulon 19 shtetet anëtare të eurozonës, dhe shpreson të bëhet lider në pagesën celular në Evropë me këtë shërbim, dhe me shumë gjigantëve të teknologjisë në SHBA dhe Azi. Luftoni për këtë treg. This

Mbështetur pagesat NFC, patate të skuqura dhe prodhuesit etiketë përfitojnë direkt

Mbështetur pagesat NFC, patate të skuqura dhe prodhuesit etiketë përfitojnë direkt

Mbështetur pagesat NFC, chips and label manufacturer directly benefit In recent years, Kina UnionPay dhe telekomit operatorët në NFC pagesa celular pasur parasysh që përpjekjeve të vazhdueshme, udhëhequr ëndërroj NFC e një perspektivë më të mirë të tregut në arsyet industry.Several të forta për të shtyrë pagesën NFC, Analiza e industrisë, NFC chip në industrinë zinxhir dhe etiketë prodhuesit të përfitojnë më të drejtpërdrejtë. “First NFC mobile payment

faqe 1 të 11
 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com