RFID, kudo në botë.

Module / Antena

» Hardware » Module / Antena

NFC Embedded Read Shkruaj Module, UART, Ndërfaqja TTL, ISO 14443A / B, ISO 15693, për Android, pagesës POS

KATEGORIA DHE TAGS:
Module / Antena , , , ,

model: SNRDM-881

SNRDM-881 Series module is a contactless smart card reading and writing module developed based on ISO18092, ISO14443 typeA, ISO14443 typeB international standard protocols. It adopts highly integrated special card reading chip PN532, advanced watchdog and voltage monitoring circuit project design and features a high degree of integration. Provides the underlying communication protocol, to facilitate the secondary development of client applications.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuencë: 13.56MHz
Lexoni-shkruaj Chip: PN532
baud Vlerësoni: 9600-115200bit / s (configurable, parazgjedhur 9600)
Protokolli standard: ISO18092,ISO14443A / B,tipi C
Mbështetja Card: NFC Read-shkruaj Mode,Mënyra NFC P2P, Mifare 1k S50, Mifare 4K S70, ultralight, TYPEA kartë CPU,card TYPEB,card Felica
Interface: UART (TTL)
Furnizimi me energji elektrike: 5V
aktual: < 70mA
Lexoni Distance: > 5cm (Varësisht nga madhësia etiketë dhe teknologji antenë)
antenë: i jashtëm,Shumëllojshmëri të specifikimeve opsionale
Temperatura operative: -10℃ ~ + 70 ℃
Storage Temperatura: -20℃ ~ + 80 ℃
dimension: 39mm × 19mm × 9mm
(Files SDK i plotë do të jetë providable për zhvillim të dytë.)

SNRDM-881 Series NFC Embedded Read Write Module is a contactless smart card reading and writing module developed based on ISO18092, ISO14443 typeA, ISO14443 typeB international standard protocols. It adopts highly integrated special card reading chip PN532, advanced watchdog and voltage monitoring circuit project design and features a high degree of integration, strong anti-interference ability, small size and more stable performance. Provides the underlying communication protocol, to facilitate the secondary development of client applications.

Aplikacion
Mobile Payments
Medical Electronics
Qasja e kontrollit
electronic ticket
product anti-counterfeiting
public transportation e-card system

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com