RFID, kudo në botë.

NFC Large-Kapaciteti TOPAZ512 Chip White Card

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card, NFC Products , , ,

model: H721

TOPAZ512 Chip has very good compatibility, long read and write distance, stable reading and writing, 7 bytes UID, 480 bytes capacity.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

prodhues Chip: BCM
patate të skuqura: TOPAZ512
Chip Type: NFC Lloji Forum 1 etiketë
standard Ekzekutiv: ISO 14443A
frekuencë: 13.56MHz
kapacitet: 480bytes
Kohët e fshirjet: 10,000 kohët
ruajtja e të dhënave: 5 vjet
I bllokuar: mund
fjalëkalim: Asnje
Distanca Reading: ≥3cm
temperatura e punës: -20℃ ~ + 55 ℃ (lagështi 90%)
material: PVC bardhë
madhësi: 85.6X 54 x 0.86mm, mund të personalizohet

The TOPAZ512 chip is an NFC chip product of BROADCOM company. It has very good compatibility, long read and write distance, stable reading and writing. It belongs to NFC Forum Type 1 etiketë, 7 bytes UID, 480 bytes capacity, and basically can realize all common NFC operations. However, the current reading and writing device does not support reading and writing at present, and if the number is small, it can be written by the NFC mobile phone.
This chip can package proximity cards, keychains, wristbands and sticker labels.

Product Features
1. Electronic payments, especially electronic micropayments on mobile phones.
2. Information exchange, security and confidentiality, using NFC point-to-point transmission, exchange of business cards, check-in and so on.
3. Label identification, anti-counterfeiting certification, identifikim, etj.
4. Online application downloads, such as membership, coupons, One Card Solutions, etj.
5. Intelligent transportation, roadside parking management, real-time query of license plate information, mobile fixed loss, violation of punishment, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com