RFID, kudo në botë.

Kartë Rreth / Asesora

» Kartë Rreth / Asesora

Holder NFC / RFID Shielding Signal Card, RFID Bllokimi Card mbajtës Security

KATEGORIA DHE TAGS:
Kartë Rreth / Asesora , , ,

model: FT-90

Customizable appearance dimensions and pre-printed surface.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

stil: Hapja anë dhe hapja e lartë
madhësi: 9065mm ×, customizable
Trashësia: 0.15mm
material: brendshme shtresë letër alumini PE + shtresa e jashtme letër veshura ose materiale te tjera përbërë
proces: i përbërë + 6 shtypjen me ngjyra + qese bërë
Ngjyrë: e zezë, i kuq, gri, e verdhe, ar, e gjelbër, vjollcë, letër kraft efekt, çdo gjë, dizajni falas
style Dukje: stil evropiane dhe amerikane, style Korean, stil japonez, karikaturë, vogël i qartë, modelet gjeometrike, etj.

The RFID Blocking safety ferrule can effectively shield strong electromagnetic fields, strong static electricity and high temperature radiation. It is not scratched or twisted on the appearance of various magnetic cards and IC cards, and can also shield the electromagnetic signals of contactless IC cards. It is made of a variety of composite materials, which can prevent the signal reception of the RFID card, and is resistant to magnetism, and is used to protect intelligent transportation cards, IC credit cards, IC debit cards, and the like. The chip card you carry with you has a credit card, an IC access card, a bus IC card, etj. If you want to securely protect your smart card, please use a professional RFID anti-reading card holder. The anti-reading card holder is your ideal choice, it is not only Store the card and prevent accidental scanning or degaussing. Protect personal information security and property security.

NFC RFID Shielding Signal Card Holder, RFID Bllokimi Card mbajtës Security, nga Seabreeze Smart Card Co, Ltd. -28

 

Karakteristikat kryesore
RFID anti-scan, NFC anti-write, RFID anti-information leakage, NFC anti-payment, RFID anti-induction
Prevent strong static interference
Prevent strong electromagnetic field damage
Prevent others from maliciously stealing and stealing your personal information
Extend the effective life of smart cards
i papërshkueshëm nga uji, high temperature resistant, tear resistant, reusable

Scope of use
Suitable for shield protection of various ID cards, Passport, against electromagnetic interference
It is suitable for preventing the destruction of various contactless IC card chip circuits, preventing the leakage of information on the contactless IC card, and preventing the information in the card from being stolen.
It is suitable for preventing the magnetic stripe cards magnetic strip from being damaged by electromagnetic waves, resulting in loss of information.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com