RFID, kudo në botë.

NFC Products

» NFC Products

 • NFC Soft Silicone Wristband, NFC Intelligent Proximity Silicone Wristband

  KATEGORIA DHE TAGS:
  NFC Products, Manshetë / Byzylyk , , , , , , ,

  modeli i produktit: YW2102

  Me shume se 40 llojet e formave mund të përdoren falas.
  Sipërfaqja e Wristband mund të printojë ose gdhendë logon, model, numri i vazhdueshëm ose kodi i brendshëm i chip-it IC, Kodi QR.

  hetim
  • specifikimet
  • Features

  Parametrat kryesore të teknologjisë
  material: Silicone Soft
  madhësi: Ф65mm / Ф74mm ose përshtatur
  type Adjustable: 240X 19 x 2.2mm, varg rregullim në 16-22cm
  Distanca Induksioni: 5~ 20cm (në bazë të performancës së lexuesit)
  Modaliteti i furnizimit me energji elektrike: pasiv
  frekuencë: 13.56MHz
  patate të skuqura: NXP NTAG203, NTAG213, NTAG215, NTAG216
  protokoll: ISO 14443A
  Chip Kapaciteti(NTAG203): 168bytes (shkruaj: 137bytes),(1kbit EEPROM, 16 sektorët, çdo sektor është 4 copë, një grup secili sektor ka fjalëkalimin e aksesit vetë kontrollin e saj)
  Fshini herë: >100,000 kohët
  Data Storage: > 5 vjet
  R / W herë: 1-2Znj
  IP Grade: IP67 / IP68
  Temperatura e punës: -25° C ~ + 70 ° C
  Ngjyrë: e zezë, e gjelbër, i kuq, e bardhë, blu, e verdhe, portokall, fakultativ

  Features
  i papërshkueshëm nga uji, shockproof, dhe rezistente ndaj temperaturave të larta.
  Rrip i krahut të mbyllur, elastik, i lehtë për tu veshur dhe i lehtë për t’u përdorur.
  Përdoret gjerësisht në ambiente jashtëzakonisht të lagësht pishinë, biblioteka ftohëse, patrullimi i ujit, operacionet në terren, dhe madje edhe një njomje e gjatë në ujë dhe mjedise të tjera të ashpra.
  Aksesoni shërbime të ndryshme përmes shiritit dore NFC, përfshirë edhe pagesa mikro, identifikim, transport, biletave, kontrollin e qasjes, Zbritje, shërbimet mjekësore, social, dhe shkëmbimi i informacionit.
  Shtypja e ekranit në sipërfaqe, Logo e gdhendjes, Foto, numër, Kodi QR.
  Sasi të mëdha mund të specifikojnë ngjyrën e produktit.
  Mimi më i mirë në treg është i përshtatshëm për zhvillimin e biznesit tuaj.
  ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

   

   

  avantazh konkurrues:
  stafit me përvojë;
  cilësi të shkëlqyeshme;
  Cmimi me i mire;
  ofrimit të shpejtë;
  kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
  Prano qëllim të vogla;
  ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  4 + 7 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com