RFID, kudo në botë.

Të tjera Lloji Card

» RFID Card » Të tjera Lloji Card

 • Plastike profilizuar Card, Parregullt Shape PVC Card

  KATEGORIA DHE TAGS:
  Të tjera Lloji Card , , , , , ,

  modeli i produktit: Y20

  Multiple size molds use free.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  parametrat teknike
  material: PVC / ABS / PET / Letra
  madhësi: jo-standarde (konsumatorëve Madhësia specifikuar)
  shtypje: ari / argjendi + shtypjen katër-ngjyra
  Sipërfaqe: qetë / matte / matte / pasqyrë efekt
  shirit magnetik: loco 300OE, Hico 2750OE / 4000OE
  nënshkrim: e bardhë, transparent ose përshtatur
  Personalizimi: numri shtypjen, Kodi QR, emri i përdoruesit, periudha e përdorimit, vrimë e rrumbullakët ose formë rrip vrimë

  PVC material profiled card surface can be color printing, mainly for advertising and gift gifts, the product size is usually 114×54mm, the standard angle R. The Seabreeze Smart Card Co.,LTD has free use of existing molds, there is always one for you.

  Plastike profilizuar Card, PVC Abnormal Shape Card, PVC Non-standard Card, Plastic Smart Card, Plastic Gift Card, Plastic Advertising Card, nga Seabreeze Smart Card Co, Ltd.

  Aplikacion
  Banks, clubs, supermarkets, hotels, shopping malls, kartat VIP, exhibition tickets, travel tickets, gift cards, employee cards, advertisements card, etj.

   

   

   

   

   

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  3 + 6 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com