RFID, kudo në botë.

2.45GHz Produkte aktive

» 2.45GHz Produkte aktive

Studentët Portable Menaxhimi 2.45GHz Active RFID Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
2.45GHz Produkte aktive , ,

model:YY-A0035

Waterproof rating IP65, suitable for students to wear, hanging from the neck.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat teknike
frekuenca operativ: 2.4GHz ~ 2.5GHz (vendosjen fabrikë)
stili i punës: aktiv tipit
transmetojë pushtet: më pak se 1MW (0dBm) (vendosjen fabrikë)
i pandryshueshëm (gatishmërisë) aktual operativ: < 1UA
Maksimale operative (sinjal transmetohet): < 15mA
koha Launch: 0.25Znj
Lexoni Modaliteti: lexueshëm dhe shkruajtshme
të dhënat e përdoruesit: blloqe të dhënave dalluese, çdo bllok 16 bytes, nje total prej 32 blloqe
Lexim dhe shkrim në distancë: 0-80 metra
vjet pune: 5 vjet (vlera teorike)
tension të punës: 3V
koha query: 1s
bateri: Built-in bateri butonin një CR3032
aftësia Impact: Ajo ka aftësi të fortë anti-përplasje dhe mund ta lexoni numrin e kartave në të njëjtën kohë > 2000 fletët
temperatura e punës: -25℃ ~ + 70 ℃
temperatura Storage: -40℃ ~ + 85 ℃
lagështia pune: < 95%
përmasat: diametër 35mm × 10mm
material shell: ABS

The YY-A0035 model Portable 2.45GHz active RFID tag is mainly for campus student management and parking lot vehicle management. It has stable performance, low power consumption and long life, and is easy to carry.
The label surface can be screen printed LOGO or pattern, continuous number.

Karakteristika kryesore
Tag ID number 4 bytes
Readable and writable
Replaceable battery
Waterproof rating IP65
Long life
Wide operating temperature range
Long read distance

aplikimi kryesor
School students management system
Personnel attendance system
Personnel positioning system
Parking lot vehicle management system

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com