RFID, kudo në botë.

PPS Material Round dyfishtë Hole UHF Laundry Tag, PPS Material Temperatura e lartë Washing Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Laundry Tag , , ,

model: YB4464

Selectable frequency: LF / HF / UHF
madhësi: Ф15 / 17/20/22 / 25,5 / 26mm ose custom

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

standarde protokoll: EPC CLASS 1 GEN 2, ISO 18000-6C
kujtim: 96-496Zona bit EPC / zonë 2K përdorues
Lexoni Distance: 0.5~ 2M, ndryshon me mjedisin operativ, Madhësia antenë dhe lexues letrash me bira
Lexoni kohë: 0.01Znj
Mënyra e punës: R / W
Shkruaj përballim: 100,000 kohët
furnizimi me energji elektrike: pasiv
material: PPS (customizable)
Ngjyrë: e zezë, gri, Blu apo specifikuar
madhësi: Ф15 / 17/20/22 / 25,5 / 26mm ose custom
peshë: 2G(0.1g ±)
klasën mbrojtja: IP67 / IP68

Main Data Test
aftësi kimike
Testi i zhytjes në ujë: 20℃, 24 orë, 2 metër të thellë (nuk ndikon në performancën e lexoni / shkruani)
testi kimike: bleach / sodë kaustike (20℃ / 10 orë (nuk ndikon e jashtme dhe të lexoni / shkruani performancës)
aftësi mekanike
testi Vibration: dridhje frekuencë 34Hz, dridhje forca 6mm / orë (Shfaqja nuk ka të çara apo dëme)
aftësi Heat
testi temperatura: -25° C ose + 120 ° C / 1000 ore; +160℃ / 35 orë; +220℃ / 30 sekonda

Round two holes UHF Gen2 Laundry tag is need to be strong and durable, can withstand harsh environment of the laundry process specially developed. This RFID tag meets all endurance requirements in terms of heat, pressure and chemical resistance required for the contactless tracking of garments in the textile rental and laundry industries.
The global 860~960MHz UHF laundry tag by sealed PPS and Epoxy materials, can withstand temperatures from -20℃~+120℃(-4℉~+248℉), and can survive harsh treatment including sterilization. It is the perfect solution in laundry applications, as well as, a flexible option in process and factory automation.
Suitable for RFID frequency: LF / HF / UHF.
kimike Rezistenca: kimike tipike të përdorura në lavanderi dhe proces të thatë.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com