RFID, kudo në botë.

Kartë Rreth / Asesora

» Kartë Rreth / Asesora

RFID Chip kalli lidhjes, RFID meshë lidhjes, RFID kalli përpunimit

KATEGORIA DHE TAGS:
Kartë Rreth / Asesora , , , , , , ,

Can be bonding HF/LF wafers, made into bulk (grain) or COB.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

RFID meshë: EM4102, TK4100, FM11RF08, etj.
frekuencë: 125KHz / 13.56MHz

RFID shërbimeve të përpunimit kalli: meshë lidhjes, COB pjatë të butë duke e bërë, Kalli marrje (frekuenca është 125KHz dhe 13.56MHz)
pajisje të përpunimit: Automatik Die Bonder, Automatike Wire Bonder, Hartojnë tharje kabinetin,etj.
Sasia e pajisjeve të përpunimit: 12
Kapaciteti ditor të përpunimit: 280,000 copë / ditë
The lowest market price, the fastest delivery

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com