RFID, kudo në botë.

Kartë Rreth / Asesora

» Kartë Rreth / Asesora

 • RFID Chip + bakri Coil, Low Chip Frekuenca + Coil, High Frequency Chip + Coil

  KATEGORIA DHE TAGS:
  Kartë Rreth / Asesora , , , , , ,

  model: YY0240

  Can customize low frequency / Frekuencë e lartë, can customize any size, round or square, drejtkëndor, oval, formë të parregullt.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  përbërje: chip RFID + spirale bakrit
  frekuencë: LF 125KHz ose 134.2KHz / HF 13.56MHz
  Të përshtatshme për patate të skuqura: EM4102, TK4100, M1 S50, FM11RF08, NTAG213, etj
  madhësi: madhësia porosi, diametër minimal deri 4mm

  The RFID Chip + Copper Coil is designed to meet the requirements of RFID or IoT projects to develop a correspondingly small sized tags product, suitable for embedding into a small space, and currently has a minimum diameter of 4mm. Low-frequency and high-frequency tags can be fabricated using chips such as TK4100, FM11RF08, M1 S50, and NTAG213,etc.

  Can customize Low frequency / Frekuencë e lartë, can customize any size, round or square, drejtkëndor, oval, formë të parregullt.

   

  avantazh konkurrues:
  stafit me përvojë;
  cilësi të shkëlqyeshme;
  Cmimi me i mire;
  ofrimit të shpejtë;
  kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
  Prano qëllim të vogla;
  ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

   

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  2 + 8 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com