RFID, kudo në botë.

RFID Veshje Tag, RFID Raft Tag, RFID Logistics Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
veshje Tag , , , , ,

RFID clothing tag can track real-time clothes sales status.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

patate të skuqura: H3 Alien
madhësi: 80× 33mm ose mund të personalizohet
material: PVC
standarde protokoll: EPC C1 gen2 / ISO 18000-6C
frekuenca e punës: 860~ 960MHz
Kodi EPC: 96bit
User Memory: 512bit
Lexim dhe shkrim kohë: 1~ 2ms
Lexoni dhe shkruani në distancë: 6~ 8M (UHF Reader, P = 5w, 12DBI)
temperatura Storage: -25℃ ~ + 80 ℃(-13℉ ~ + 176 ℉)
temperatura e punës: -25℃ ~ + 80 ℃(-13℉ ~ + 176 ℉)
Fshini numrin: >100,000 kohët
ruajtje: >10 vjet

RFID clothing tag is actually the brand clothing "ID card", each clothing has a unique code of clothing tag is like everyone has an ID card, people have an ID card is easy to manage, clothing with RFID electronic tag also has automated multi-part object management.
RFID clothing tag can track real-time sales status, the apparel industry to solve the following problems:
1. Sales statistics
2. The counter sales automation.
3. A variety style clothing of sales analysis, timely replenishment of goods.
4. Counter with counter transfer for clothing.
5. Return clothing control.
6. Counter inventory and find the goods.
7. Account reconciliation.
8. Best-selling statistics, analysis of consumer preferences.

Features
Multi-tag recognition
High tag recognition sensitivity
Linear polarization design with ultra-high read rates in specific directions
High security performance, with the world's only unique identification code (Kodi TIME)
Can roll packaging, in order to print their own
Widely used in clothing tag, amusement park, concert tickets, train tickets and other fields
madhësia e vogla, easy installation, i fortë, waterproof performance, widely used in various clothing, bags, footwear and other surfaces, the controlled target for the entire process, a full range of management

Aplikimet
Archives Management, Apparel, Jewelry, High-grade Gift Anti-theft Management, Tobacco, Electricity Meters, Alcohol, Laundry Management, Shelving, Logistics Management, Small Cargo, Factory Goods Sorting Management, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com