RFID, kudo në botë.

Buried Tag / Çimento Tag

» RFID Përkushtuar Tag » Buried Tag / Çimento Tag

 • RFID Quality Betoni Menaxhimi Tag, RFID Cement Menaxhimi Ndjekja Tag

  KATEGORIA DHE TAGS:
  Buried Tag / Çimento Tag , , , , ,

  modeli i produktit: BY6850

  Possible options: protokoll komunikimi / RF band / IC chip / Size and Thickness / formë / Surface printing LOGO, model, Number,etj / with Holes.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  Parametrat kryesore teknike
  type Chip: frekuencë të ulët / frekuencë të lartë / ultra frekuencë të lartë
  frekuenca operativ (Metoda modulimi): 125KHz / 13.56MHz / 840 ~ 960MHz
  standarde protokoll: ISO14443 TYPEA / ISO 15.693 / EPC C1 gen2, ISO 18000-6C
  Anti-statike: parandaluar ndarjen statike, përballojë tensionit lart 5000V
  vjet pune: > 10 vjet
  ruajtja e të dhënave: > 10 vjet
  varg maksimale e leximit: 20~ 500mm, në varësi të fuqisë së lexuesit, madhësia antenë, orientim dhe mjedisore kushtet, dhe patate paketuar
  Mekanizmi Anti-përplasje: të përshtatshme për lexim multi-tag (Varësisht nga modeli chip RF)
  Chip regjim pune: lexoni / shkruani
  herë erasable: > 100,000 kohët
  temperatura e punës: -20℃ ~ + 95 ℃
  temperatura Storage: -20℃ ~ + 90 ℃
  madhësi: 5050mm ×, trashësi 0.8 ~ 1mm, mund të personalizohet
  material Paketa: PET, PVC
  peshë: 3 gram

  The Cement management RFID tags is to implant a chip with radio frequency (RFID) function in the concrete prefabricated part, write the corresponding concrete information data, and through the corresponding acquisition data module, Moduli përpunimin e të dhënave, transmission data module, display data module, realize remote monitoring of concrete data and eliminate data fraud. aktualisht, RFID technology has gradually become an indispensable technology and management means for cement prefabricated component factories to improve the management level of cement quality system, reduce management costs and enhance core competitiveness.

  RFID Cement Menaxhimi Ndjekja Tag, RFID Quality Betoni Menaxhimi Tag, from Shenzhen Seabreeze Smart Card Co.,Ltd.

   

   

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  0 + 3 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com