RFID, kudo në botë.

RFID Crystal Epoxy Tag

» RFID Crystal Epoxy Tag

RFID Crystal Epoxy Card Access Control, Crystal Epoxy zgjuar Identification Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
RFID Crystal Epoxy Tag , , , , , , ,

model: YY4492

Automated production line, free used for more than 400 shapes, can be packaged RFID chips.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
chip RF: EM4102, TK4100, EM4305, MF 1K S50, MF 4K S70, ultralight, T5557, NTAG203, Alien H3, etj.
frekuencë: LF 125KHz / 134.2KHz
HF 13.56MHz
UHF 860 ~ 960MHz
Protokolli standard: ISO 11785, ISO 11784, FDX-B, ISO 14443, ISO 15693, ISO 18000-6C / 6B
R / W varg: 5~ 10cm, Leximi UHF distancë deri në 1 metër
erasable: 100,000 kohët
temperatura operative: -20° C ~ + 55 ° C
material: ABS / PVC + epoksid(fortë butë)
madhësi: me porosi
Mbrojtja klasën IP: IP67 / IP68

RFID Crystal Epoxy Tags(Smart Amber Tag) products using a variety of materials printed on the surface made of imported Crystal Epoxy. Anti-pluhur, i papërshkueshëm nga uji, pa flluskë. transparenca, siç është qelqi. Ndjenjë tre-dimensionale e të mirës, mund të personalizohet për çdo model. Sipas kërkesave të ndryshme të klientëve që bëjnë një larmi formash Cartoon, i gjallë, imazh i gjallë, është zgjedhja ideale për të gjitha promovimet e biznesit.
Mund të bëjë shtypjen e kompensuar, modelet e shtypjes së ekranit, kodi i shtypjes (ar, argjend, i kuq, e verdhe, e zezë), Kodi lazer, Kodi dy-dimensionale, kod gdhendjeje dhe teknologji tjetër.
Seabreeze Smart Card Co.,Ltd has its own automated Crystal Epoxy dispensing tag production equipment, sigurimi i cilësisë dhe dorëzimi. Zgjidhni nga e sipër 400 formon dhe siguron personalizim të personalizuar. Mund të përfshijë të gjitha llojet e çipit inteligjent RFID, ose jo çip i mbyllur. Zbaton frekuencat e tjera LF / HF / UHF dhe RFID.

Features
Easy to carry, e bukur, i fortë, i papërshkueshëm nga uji, sipërfaqja nuk është e lehtë për tu veshur.

Aplikacion
Qasja e kontrollit, frekuentimin e kohës, identifikim, One Card Solution, kartelë trafiku autobusi, kartelë trans, parqet e makinave shumë, bileta, identifikimi të produktit, menaxhimi i shkollës, menaxhimi i identitetit të stafit të komunitetit, menaxhimin e anëtarësimit klub, mund të paraqitet edhe si një kartë dhuratë artizanale.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com