RFID, kudo në botë.

NFC Products

» NFC Products

 • RFID Crystal Epoxy Card, NFC Crystal Epoxy Tag

  KATEGORIA DHE TAGS:
  NFC Products, RFID Crystal Epoxy Tag , , , , , ,

  modeli i produktit: YY4491

  RFID Crystal Epoxy Card, NFC Crystal Epoxy Tag, Përshtatni një larmi formash dhe madhësish. Mund të printojë modele, LOGO, numrat serik, QRcode, dhe me shume.
  Me shume se 300 mykët mund të përdoren pa pagesë.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  Parametrat kryesore teknike
  IC chip: EM4100, EM4102, TK4100, EM4305, MF1K S50, MF4K S70, ULT, T5577, NTAG203, Alien H3, etj.
  frekuencë: LF 125KHz / 134.2KHz
  HF 13.56MHz
  UHF 860 ~ 960MHz
  Protokolli standard: ISO 11785, ISO 11784, FDX-B, ISO 14443 TYPEA / B, ISO 15693, ISO 18000-6C / 6B
  R / W varg: 5~ 10cm, Leximi UHF distancë deri në 1 metër
  erasable: 100,000 kohët
  temperatura operative: -20° C ~ + 55 ° C
  material: ABS / PVC + epoksid ( fortë butë )
  madhësi: me porosi
  Mbrojtja klasën IP: IP67 / IP68

  Crystal Epoxy Etiketon produkte duke përdorur një larmi materialesh të shtypura në sipërfaqen e bërë nga Epoxy të Crystal të importuar. Anti-pluhur, i papërshkueshëm nga uji, pa flluskë. transparenca, siç është qelqi. Ndjenjë tre-dimensionale e të mirës, mund të personalizohet për çdo model. Sipas kërkesave të ndryshme të klientëve që bëjnë një larmi formash Cartoon, i gjallë, imazh i gjallë, është zgjedhja ideale për të gjitha promovimet e biznesit.

  Prodhimi i etiketave kristal RFID RFID, Karta epoksi kristal, Karte çelësi epoksi kristal, Kartelë varëse për telefonin celular, NFC Crystal Epoxy Tag. Seabreeze SmartCard Co., LTD.

  Mund të bëjë shtypjen e kompensuar, modelet e shtypjes së ekranit, kodi i shtypjes (ar, argjend, i kuq, e verdhe, e zezë), Kodi lazer, Kodi dy-dimensionale, kod gdhendjeje dhe teknologji tjetër.
  Seabreeze Smart Card Co.,Ltd has its own automated Crystal Epoxy dispensing tag production equipment, sigurimi i cilësisë dhe dorëzimi. Zgjidhni nga e sipër 400 formon dhe siguron personalizim të personalizuar. Mund të përfshijë të gjitha llojet e çipit inteligjent RFID, ose jo çip i mbyllur. Zbaton frekuencat e tjera LF / HF / UHF dhe RFID.

  Features
  Easy to carry, e bukur, i fortë, i papërshkueshëm nga uji, sipërfaqja nuk është e lehtë për tu veshur.

  Aplikacion
  Qasja e kontrollit, frekuentimin e kohës, identifikim, Zgjidhje për një kartë, kartelë trafiku autobusi, kartelë trans, parqet e makinave shumë, bileta, identifikimi të produktit, menaxhimi i shkollës, menaxhimi i identitetit të stafit të komunitetit, menaxhimin e anëtarësimit klub, mund të paraqitet edhe si një kartë dhuratë artizanale.

   

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  4 + 5 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com