RFID, kudo në botë.

RFID Temperatura e lartë Laundry Tag, RFID rezistente temperatura të larta Tag, Temperatura e lartë Epoxy rrëshirë Resistant Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Laundry Tag, Përkushtuar Tag Të tjera , , , ,

model: YBH series

Customizable size, formë, trashësia, optional frequency: LF / HF / UHF

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuencë fakultative: LF / HF / UHF
Protokolli Opsional komunikimi: ISO14443A, ISO 15693, ISO 18000-6C / B
patate të skuqura opsionale: EM4102, TK400, M1 S50, FM11RF08, I KODI SLI, H3 Alien, Impinj M4, etj.
Distanca Reading: 1-5cm, UHF deri 1 metër (në varësi të antenës dhe lexues letrash me bira)
temperatura e punës: -30℃ ~ + 300 ℃
material: temperaturë të lartë rrëshirë epoksi / FR4
specifikimet: Φ10mm, Φ12mm, Φ16mm, Φ20mm, Φ25mm, Φ30mm, Φ40mm, Φ50mm, 1010mm ×, 3030mm ×, 1020mm ×, 1040mm ×, mund të personalizohet
Ngjyrë: e zezë
Procesi i prodhimit: një-herë derdhur

RFID high temperature resistant tag is a safe, non-toxic, durable and environmentally friendly electronic label tailor-made for the printing and dyeing industry, washing industry, medical logistics and other professional fields. The label can also be used for other high temperature and High humidity and other working occasions.

Aplikimet
lavanderi, production lines, automotive engine repair signs, warehouses, logistics and transportation, chemical raw materials, etj.

RFID High Temperature Resistant Epoxy Resin Tag, RFID High Temperature Resistant Laundry Tag, from SeabreezeRFID.com

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com