RFID, kudo në botë.

Keychain

» Keychain

Lëkurë RFID Key Chain, RFID lëkure Key Ring, RFID lëkure fobs kryesore

KATEGORIA DHE TAGS:
Keychain , , , , ,

Stylish and beautiful RFID Leather Keychain helps you occupy the sales market.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: YF208
material: lëkurë
frekuenca e Response: 125KHz / 13.56MHz / 860 ~ 960MHz
Protokolli komunikimi: ISO 18000-2, ISO 11784/11785, ISO 14443A, ISO 15693, ISO 18000-6C
R / W distance: 5-10cm, UHF deri ne 30cm (bazuar në fuqinë e lexuesit dhe madhësia antenës dhe të mjedisit të përdorimit)
temperatura e punës: -20° C ~ + 55 ° C
durim: 100,000 kohët
Data Storage: >10 vjet
opsionet ngjyra: e zezë, e verdhe, blu, i kuq, etj.

The RFID Leather Keychain is a key chain with a leather embedded RFID chip. With a variety of shapes, can screen printing LOGO or pattern, Kodi UID, anti-dridhje, pluhur-provë, there are dozens of shapes can choose.
Various types of chips can be packaged: EM4100, EM4102, Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, NXP ULtralight, NTAG203, ST176, T5557, T5577, T88RF256, TK4100, FM11RF08, INSIDE, LEGIC min 256, H3 Alien, Impinj Monza 4 and others.

Features
The appearance of small and exquisite, stylish and beautiful, i fortë, can be hung on the key chain, i lehtë për tu bartur, nuk zbehet.
A variety of styles and colors to choose from.
According to the customer to provide design.
125Khz/13.56MHZ A variety of chips can be packaged on demand, and can package two frequency RFID chips together.
Can print ID code, Rrip dore për identifikimin e pacientit një herë. Screen printing or laser engraving LOGO and pattern.

Aplikimet
Access Control, Time attendance Control, identifikim, Logistics, Automatizimi Industrial, Skating, Tickets, Token, Members, Public Transport, Electronic Payments, Animal Tracking, One Card Systems, Catering, Swimming Pools, lavanderi, Massage Centers, Qendrat e skijimit, Sports competitions and Events, night clubs and other entertainment centers.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com