RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

RFID lëkure Wristband, NFC lëkure byzylyk

KATEGORIA DHE TAGS:
Manshetë / Byzylyk , , , , ,

modeli i produktit: YW3423

Available options: size, ngjyrë, personalization, RF frekuenca, chip RF.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
protokoll komunikimi: ISO 14443A, ISO 15693, ISO 18000-6C
frekuencave në dispozicion: LF 125KHz, 134.2KHz / HF 13.56MHz / UHF 860 ~ 960MHz
patate të skuqura në dispozicion: TK4100, EM4200, EM4305, T5577, FM11RF08, M1 S50, I KODI 2, ultralight, H3 Alien, Impinj M4 / M5, etj.
Lexoni varg: 2~ 100cm (lexim në distancë varet nga lloji dhe madhësia chip antenë)
material: lëkurë
madhësia produkt: 223× 20 cm 3mm
pesha produkt: 10G
temperatura e punës: -30℃ ~ + 85 ℃
Ngjyrë: dy ngjyra, ose të specifikojë ngjyra
proces: mëndafshi shtypjen ekran LOGO dhe kodim, gdhendje lazer, etj.

The RFID leather wristband is a new technology for embedding RFID chips in leather. The wristband is soft and comfortable, waterproof and dustproof. It can adjust the length of the wristband according to the wrist and is suitable for children and adults. The RFID chip can be packaged with LF/HF/UHF chips, and the wristband can be customized in color or printed with LOGO and graphics. RFID leather wristbands are mainly used for identification, sports and concert tickets, parks and amusement park tickets, etj, and can also be used as business gifts.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com