RFID, kudo në botë.

Përkushtuar Tag Të tjera

» RFID Përkushtuar Tag » Përkushtuar Tag Të tjera

RFID miniaturë kalli Tag, RFID Electronic Menaxhimi Product kalli Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Përkushtuar Tag Të tjera , , , ,

Micro RFID kalli Tag, të përshtatshme për lodra, Produktet elektronike të menaxhimit të vogël inventarit dhe gjurmueshmërinë ndjekja e menaxhimit.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

materialet e paketimit: kalli encapsulation (teli alumini)
standarde protokoll: ISO 15693, ISO 14443A / B ose ISO 18000-6 B / C
frekuencë: 13.56 MHz, 860~ 960MHz
patate të skuqura: NXP Mifare M1, TI, ultralight, FM11RF08, etj
madhësia produkt: 6mm × 6mm (Madhësia mund të personalizohet)
Trashësia e produktit: 0.7~ 1.5mm
material Antena: bakrit antenë gdhendur bordi bazë (PCB)
Distanca Reading: 0~ 100mm (në varësi lexues, chip RFID, standarde protokoll, mjedis)
shtypjen karakter: gdhendur ose printuar (karakter)
temperatura e punës: -25℃ ~ + 80 ℃ (-13℉ ~ + 176 ℉)
temperatura Storage: 0℃ ~ + 25 ℃ (32℉ ~ + 77 ℉)
Vlefshmëria e të dhënave: R / W 100000 kohët
paketim: pjesa më e madhe ose disk gjiri paketimin,etj

Micro kalli Tag është një lloj i ri i tag elektronike dhe modul zhvilluar dhe prodhuar nga kompania SeabreezeRFID. Ajo miraton projektuar posaçërisht antenë dhe teknologjinë e përpunimit, kalli encapsulated, Madhësia produkt minimale mund të jetë 6mm × 6mm. Çmim i ulët, rezistenca korrozioni, acid dhe rezistenca alkali, rezistenca larje, Temperaturë të lartë, temperaturë të ulët, rezistenca presion, Përdorimi mund të përsëritet nga tags veçanta elektronike. Mund të lexoni një distancë e afërt.

Fushat kryesore të aplikimit: lodra zgjuar, zejtarisë, pajisje komunikimi, produkteve elektronike, mallrave të vogla, vlerë, të tilla si ndjekja RFID gjurmueshmërinë dhe menaxhimin e të dhënave.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com