RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

 • RFID Patient Identification Wristband, Tyvek Wristband

  KATEGORIA DHE TAGS:
  Manshetë / Byzylyk , , , ,

  Identification wristband is an effective tool for identification of special populations, such as hospital logo for patients, entertainment venues for visitors, hotel guests logo.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  material: PVC/Tyvek/Composites
  Frekuenca operativ: LF / HF / UHF
  patate të skuqura:
  LF: EM4102, Hitag-1, Hitag-2, Hitag-S, TK4100, etj.
  HF: MF 1K S50, MF 4K S70, FM11RF08, I-CODE, Ti 256, INSIDE 2K, etj.
  UHF: H3 Alien, impinj Monza 4, etj.
  Protokolli standard: ISO7814/7815, ISO 15693, ISO 14443, ISO 18000-6C
  Lexoni-shkruaj distancë: LF / HF: 1-10cm, UHF: 1~ 8m
  temperatura operative: -20℃ ~ + 70 ℃
  Fshini herë: >100,000 kohët
  Data Storage: >10 vjet
  Ngjyrë: i kuq, e verdhe, blu, e gjelbër, portokall, e bardhë, e zezë, grey, fakultativ

  Identification wristband is for special populations, such as hospital patient identification, identification of entertainment for visitors, hotel guest identification, Identification wristbands are widely used in hospitals, playgrounds,hotel, exhibition halls and other places, you can be produced according to customer requirements, and printed LOGO. Use simple and health, i papërshkueshëm nga uji, buttoned solid, not easy to fall off. This material is soft, also suitable for newborn babies to wear.

  Worn on the person's wrist, there are two type frequencies can be selected. Read-only models can be used to read the chip identification code, writable type chip data can be written to personnel information and other content, to realize information sharing.
  In addition, The wristband have one-time use no chip models.
  Can choose a variety of colors and appearance. The surface can print LOGO, Foto, serial number, Kodi QR, etj.

  avantazh konkurrues:
  stafit me përvojë;
  cilësi të shkëlqyeshme;
  Cmimi me i mire;
  ofrimit të shpejtë;
  kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
  Prano qëllim të vogla;
  ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

   

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  5 + 3 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com