RFID, kudo në botë.

Përkushtuar Tag Të tjera

» RFID Përkushtuar Tag » Përkushtuar Tag Të tjera

 • RFID Patrol Locator Button, Patrol Information Point

  KATEGORIA DHE TAGS:
  Përkushtuar Tag Të tjera, zgjuar Patrol , , , , , , , , , ,

  model: YX692

  Electronic Patrol Point, can be customized for any RFID chip, specifications size and color.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  frekuenca operativ: 125KHz / 13.56MHz / 860 ~ 915MHz
  chip dispozicion: EM4100, EM4102, NTAG203, EM4450, TK4100, T5557, Hitag1, Hitag2, HitagS, Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, ultralight 10, DESFire41, I KODI SLI, Ti2048, Ti256, SR176, INSIDE2K, LRI2K, LRIS2K dhe UHF H3 huaj, impinj Monza 4, etj.
  diametër jashtme: 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 52mm ose me porosi
  Hole diametër: 4mm
  Trashësia: 3mm / 5mm
  standarde protokoll: ISO14443A,ISO14443B,ISO15693,ISO18000-6C,ISO18000-6B
  material: ABS, PPS
  temperatura operative: -20℃ ~ + 95 ℃
  temperatura Storage: -20℃ ~ + 90 ℃
  herë erasable: >100,000 kohët
  jeta e shërbimit: >10 vjet
  njohja distancë: 2~ 100cm (sipas llojeve chip RFID dhe antenës lexues)
  Ngjyrë: e zezë, e bardhë, e verdhe, kuqe apo fakultative
  peshë: 3~ 8g

  RFID patrol location button is usually ABS shell, there are RFID chips, and filled epoxy resin, ultratinguj. Product appearance small and exquisite, i fortë, fade, high temperature, i papërshkueshëm nga uji, shockproof, anti-korrozioni.

  RFID Sensor Patrol Point, Patrol Address Button, Patrol Information Button, Electronic Patrol Point, Patrol Information Point, Smart Patrol Locator Tag, nga Seabreeze Smart Card Co, Ltd.

   

  LF, HF, UHF and other chips can be packaged on demand, composite package, the surface can print ID code, sequence number for patrolling, security inspection, trees, animals, kontrollin e qasjes, public transportation, parking, identity certification, Attendance Management, Tickets, Vehicle Management, Equipment Identification, Logistics Management, Fixed Asset Management Product Identification, etj.

  Metoda e instalimit:
  Can be embedded in the wall 1cm, covered with cement or other non-metallic materials, or nail nails on the surface. 3M Sticker model can be glued to the surface of the object.

   

  avantazh konkurrues:
  stafit me përvojë;
  cilësi të shkëlqyeshme;
  Cmimi me i mire;
  ofrimit të shpejtë;
  kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
  Prano qëllim të vogla;
  ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

   

   

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  5 + 8 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com