RFID, kudo në botë.

RFID Round PPS Material Laundry Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Laundry Tag ,

model: YB0229

Can be made non-hole, 1 vrimë, 2 vrima, big hole, etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

material: PPS (customizable)
frekuencë: 125KHz / 13.56MHz
leximi kohë: 0.01Znj
Mënyra e punës: R / W
Shkruaj përballim: 100,000 kohët
furnizimi me energji elektrike: pasiv
materialet encapsulation: material PPS-rezistent
Distanca Sensing: 2~ 20cm (sipas llojit chip RFID lexues dhe design)
madhësi: 26mm × 2mm ose konsumatori specifikuar
peshë: 2.0 G(+/-0.1G)

Main Data Test
aftësi kimike
Testi i zhytjes në ujë: 20℃, 24 orë, 2 metër të thellë (nuk ndikon në performancën e lexoni / shkruani)
testi kimike: bleach / sodë kaustike (20℃ / 10 orë (nuk ndikon e jashtme dhe të lexoni / shkruani performancës)
aftësi mekanike
testi Vibration: dridhje frekuencë 34Hz, dridhje forca 6mm / orë (Shfaqja nuk ka të çara apo dëme)
aftësi Heat
testi temperatura: -25° C ose + 120 ° C / 1000 ore; +160℃ / 35 orë; +220℃ / 30 sekonda

kimike Rezistenca: kimike tipike të përdorura në lavanderi dhe proces të thatë

 

The PPS material laundry tag after high temperature treatment, high temperature resistance,

flame retardant, resistance to chemical corrosion, wear resistance and other advantages. The application in the laundry, garment production management, ndjekja e produktit, warehouse inventory, automobile engine repair identification, harsh environment of chemical raw materials management.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com