RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

RFID Sauna banjo Wristband papërshkueshëm, RFID papërshkueshëm nga uji Catenary Hand

KATEGORIA DHE TAGS:
Manshetë / Byzylyk , , , , , , ,

Encapsulation IC/ID RFID chip, i papërshkueshëm nga uji, moisture-proof, shock proof and high temperature resistance.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

LF 125KHz chip: EM4102, TK4100, EM4200, EM4305, T5557, T5577, Hitag 2, HitagS 256, HitagS 2048, etj.
HF 13.56MHz chip: FM11RF08, Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, Mifare Ultralight, I CODE SLI I, TI2048, SRI512, etj.
UHF 860 ~ 960MHz chip: H3 Alien, Impinj M4 / M5, etj.
Lexoni distancë: 10~ 20cm, UHF deri 1 metër
material: TPU / ABS
temperatura e punës: -10° C ~ + 60 ° C
temperatura Storage: -20° C ~ + 85 ° C
peshë: 15G
madhësi: 6574mm ×
Ngjyrë: blu, e verdhe, e gjelbër, portokall, i kuq, rozë,etj.

The RF Electronic Sauna Bracelet by refining the mold, high corrosion resistant material at high temperature pressure injection, encapsulation RFID chip(can be encapsulated LF/HF/UHF chip), filled with epoxy resin, through the combination of ultrasonic welding with special style Hand Catenary. Can choose different color, according to the demand appearance design are available. Can provide spare parts to assemble their own.

Features
i papërshkueshëm nga uji, moisture-proof, shock proof and high temperature resistance
Closed loop wristband, elastic, easy to wear, lehtë për t'u përdorur
Extremely wet environment, and even a long time immersed in the water and other severe cases, can read data normal
Surface can silk screen printing number or LOGO, bulk order can specify the product color

Widely used in
Hospitals, water parks, seaside swimming, swimming pool, washing centers, sauna centers, ski resorts, entertainment venues, cooling libraries, waterproof patrols, outdoor work and other extremely humid environment.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com