RFID, kudo në botë.

carfts Card

» RFID Card » carfts Card

RFID Smart Card U Disk, USB Flash Disk Smart Card

KATEGORIA DHE TAGS:
carfts Card , , , , ,

model: HG073

Customizable size, formë, memory capacity, surface printable LOGO and pattern, Kodi QR, etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

USB1.1 / 2.0 ndërfaqe, mbështetur hot-swappable, prizë dhe luaj, nuk ka furnizim me energji të jashtëm
mbështetja e kapaciteteve: 512M / 1GB / 2GB / 4GB / 8GB / 16GB / 32G / 64g
Platformat e mbështetura operative: WINDOWS, MAC OS8.6 & LARTË, UNIX, LINUX2.4 ose më vonë (Win98 nevojë të instaloni shoferët)
media elektronike storage, nuk ka komponente mekanike, anti-dridhje, interference anti-elektromagnetike, ruajtur sigurinë e të dhënave
Lexim dhe shkrim shpejtësi: USB1.1 shkrim shpejtësi: 860KB / s,lexuar shpejtësi: 960KB / s; USB2.0 shkrim shpejtësi: 11Shpejtësia MB / s lexuar: 12MB / s
materiali kryesor: PC + ABS
madhësi: 85× 54 × 2mm ose me porosi
peshë: 12G

Smart card U Disk is muti-function one-piece type smart card U disk, madhësia e vogël, convenient to carry. With smart card, data storage and transmission, decoration, etj. Can be one or two built-in RFID chip in the usb card, për shembull: the ISO14443 TypeA protocol Mifare DESFire 4k and ISO15693 protocol I CODE SLI chip combination; Or low frequency ATA5577 and high-frequency Mifare 1K combination of various chip, IC chip can be used for the access control card, attendance machine, dining card, etj, can be flexible to meet different levels of application requirements. RFID Smart Card U Disk, U Disk Smart Card, IC Card U Disk, Hi-speed USB3.0 U Disk PVC Card, USB Flash Disk Smart Card, from Seabreeze Smart Card Co.Ltd.
Card surface can be printed logo, model, coding, etj, advertising for the company. Can be made into business gifts U disk, promotional gifts U disk, etc..Can also according to customer requirements to design, product packaging customization and U disk LOGO production.

aplikimet kryesore
Public transportation, identifikim, membership cards and electronic wallets, access control cards, campus cards, business gift cards, corporate advertising cards,etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com