RFID, kudo në botë.

RFID Crystal Epoxy Tag

» RFID Crystal Epoxy Tag

RFID zgjuar Epoxy Card me LED Flash, NFC Epoxy Card Crystal me LED Flash, LED Flash zgjuar Epoxy Card

KATEGORIA DHE TAGS:
RFID Crystal Epoxy Tag , , , , , , ,

model: YY4496

Product sizes vary in color to meet the needs of different customers. Welcome to customized personalization.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

chip RF: NTAG213, NTAG216, M1 S50, etj.
RF frekuenca: 13.56MHz
protokoll komunikimi: ISO 14443 TYPEA
Distanca Sensing: 1~ 8 cm
material: ABS, PVC, epoxy
përmasat: φ25mm, φ28mm, φ30mm, φ35mm, φ42mm, 3535mm ×, 2030mm ×, 2245mm ×, 5485.5mm ×, etj, mund të personalizohet
formë: rreth, katror, drejtkëndor, elips, formë të parregullt, formë cartoon, etj. mund të personalizohet
Procesi i prodhimit: shtypjen katër-ngjyra, ekran mëndafshi, Sipërfaqja Numri shtypjen, LOGO, etj, grushta, litar i shkurtër

The LED Flash NFC Epoxy Cards is a new type of IC card developed by Seabreeze Smart Card Co., Ltd. The cards is equipped with LED lights. When the card reader successfully reads the data in the cards, it will trigger the LED light to make it light. When the data reading ends, the LED light will be automatically turned off. Otherwise, if the card reader cannot successfully read the data in the card, the LED light will not be Will shine.
The card is mainly used in the fields of access control management, transportation management and electronic payment. It can also be used as a gift, which is a good gift for business.
Product sizes vary in color to meet the needs of different customers. Welcome to personalization.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com