RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

RFID çeliku Sheet rrip ore, Papapa Circles Silicone manshetë, Circles Silicone Papapa

KATEGORIA DHE TAGS:
Manshetë / Byzylyk , , , ,

Silicone PaPaPa Circles is suitable for use in bars, koncerte, nightclubs, sports competitions and other occasions to enhance the active atmosphere of event events.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: YW671
material: silikoni Mbrojtja e mjedisit + fletë çeliku
specifikimet: bandë: 225*22*10mm; arkitra: diameter 32mm, 8mm trashësi
peshë: 22.4G
frekuencë: 125KHz, 13.56MHz, 860~ 960MHz
Distanca Reading: 1~ 10cm, chip UHF read distancë më të madhe se 30cm (bazuar në performancën lexues dhe antenë dhe të mjedisit të përdorimit).
chip optional: EM4102, TK4100, FM11RF08, Mifare 1K S50, I kodin SLiX, Mifare Ultralight, NTAG203, Alien Higgs3
temperatura e punës: -20℃ ~ + 90 ℃
përdorimet: reusable
Ngjyrë: blu, i kuq, e zezë, ngjyrë të bardhë ose të specifikuara Pantone
Metoda e paketimit: Silikoni myk në një derdhur injeksion
procesi Dukje: printable model ose LOGO, gdhendje lazer, Kodi UID
paketim: 100cope / qese OPP, mund të hartohet një copë e vetme e paketimit të personalizuar

RFID PaPaPa Circles Silicone Wristband is a very interesting wristband, built-in RFID chip core, with waterproof, moisture, shock and high temperature characteristics; wristband with steel sheet, "papapa" gently close to your wrist, you can Steady and fixed on the wrist, suitable for any size coarse wrist. Widely used in security, medical, events, exhibitions, tourism, bare, koncerte, nightclubs and other entertainment venues.
The steel sheet used in the PaPaPa Silicone Circles is a long strip when straightened, and it rolls up as soon as you tap it.
The RFID Spring Steel Sheet Wristband with built-in RFID chip is mainly used for identification, customer data storage, and access control channels.

Karakteristika kryesore
Wear resistance, high temperature resistance, no deformation, no toxicity, no taste, no side effects on the human body.
butë, non-cracking, long life, no skin irritation, etj. It is a real green product.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com