RFID, kudo në botë.

NFC Products

» NFC Products

RFID dore-shikojnë rrip ore shtrëngoj silikoni, shikojnë byzylyk shtrëngoj silikoni

KATEGORIA DHE TAGS:
NFC Products, Manshetë / Byzylyk , , ,

RFID wrist-watch buckle wristbands, nice, flexible, adjustable the wristband length adjustment holes, suitable wear for different thick wrist, easy to wear, easy to use, i papërshkueshëm nga uji, damp proof, shockproof, and high temperature resistance.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Materiale: silikoni butë
madhësi: 21.35× 2cm, customizable
peshë: 17G
Ngjyrë: blu, i kuq, e zezë, e bardhë, e verdhe, gri, e gjelbër, rozë, etj.
RF frekuenca: LF / HF / UHF
chip encapsulation: LF (125KHz): EM4102, TK4100, EM4200, EM4305, T5577, Hitag 1, Hitag 2, Hitag S
HF (13.56MHz): FM11RF08, Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, Mifare Ultralight, I-CODE2, TI2048, SRI512
UHF (860MHz-960MHz): UCODE gen2, H3 Alien, Impinj M4, etj.
temperatura e punës: -30℃ ~ + 75 ℃ (-22℉ ~ + 167 ℉)

RFID wrist-watch buckle wristbands, nice, flexible, adjustable the wristband length adjustment holes, suitable wear for different thick wrist, easy to wear, easy to use, i papërshkueshëm nga uji, damp proof, shockproof, and high temperature resistance.
Can encapsulation two type frequency RFID chip, to achieve a variety of purposes. Surface can be silk screen pattern, LOGO, code and so on.
Existing mold use free.
ODM and OEM products according to customer demand.

Aplikacion
Extremely humid environments campus, amusement parks, buses, residential access control, identifikim, field operations.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com