RFID, kudo në botë.

Shirit magnetik Device Card

» Hardware » Shirit magnetik Device Card

Vogël minimale shirit magnetik Card Reader, Credit Card shirit magnetik Mini Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
Shirit magnetik Device Card , , , , , ,

model: C-YD-443A / C-YD-443B

madhësia minimale: L90 × × W30 H26mm
Lexueshëm track1 / track2 / track3
Optional PS2 port keyboard, USB2.0 ose ndërfaqe RS232 serial

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

standarde kartë magnetike: specifikim shirit magnetik është në përputhje me ISO, IBM, NGA, standardet ANSI
Lexoni udhë: track1 / track2 / track3
Shpejtësia kartë shpullë: 10~ 120cm / s
Aftësia e leximit kartë: 300OE ~ 4000OE
Interface: opsional port PS2 tastierë,USB2.0 ose port RS232 serial
norma baud: 1200/2400/4800/9600bps
Jeta magnetike kokë: > 500,000 kalon
pushtet: 5V
Metoda coding: F / 2F
Konsumimi aktual: Single 3.5mA udhë, 5.2mA Dual udhë, Triple 7.3mA udhë
Temperatura Operative dhe lagështia: -10~ 50 ° C, 15-85%RH,
Gjatësia Cable: 2.0m
peshë: 280G
madhësi: L90 × × W30 H26mm

C-YD-443A model / B Vogël Reader Card magnetik është projektuar për bankare, tatimet, bursë, inspektimin e mallrave, postare dhe të telekomunikacionit, supermarkete të vogla, VIP sistemit të menaxhimit të anëtarësimit card dhe industri të tjera, për leximin dhe transmetimin e informacionit kartë magnetike. Ky produkt integron kartë magnetike deshifrim dhe të dhënave funksionet e transmetimit, dhe mbështet dy rrugë operacion kartë shpullë. keyboard Optional output rivalitet, output serial RS-232, output USB.

Vogël shirit magnetik Card Reader, Credit Card shirit magnetik Mini Reader, nga www.SeabreezeRFID.com/

C-YD-443A / B Vogël Reader Card magnetik miraton me cilësi të lartë kartë magnetike leximit lëvizjen prodhuar nga Seabreeze zgjuar Company Card, dhe është e pajisur me bukur plastike të mirë-projektuar dhe të mirë-bërë. Produkt ka karakteristikat e madhësisë së vogël, pamja e bukur, strukturë të fortë dhe performanca e shkëlqyer card lexim. Veçanërisht, ajo ka pajtueshmërinë mirë me karta të ndryshme magnetike (forca ndryshëm magnetike), aftësi të fortë anti-elektromagnetike ndërhyrje, jetë të gjatë magnetike kokë dhe dëmtim të vogël të kartave magnetike, dhe është mirëpritur nga konsumatorët vendas dhe të huaj. C-YD-443A / B kompakt lexues kartë magnetike mund të lexoni magnetike informacionin e kodit shirit e 1, 2nd, dhe gjurmët e 3 konform standardit ISO, dhe plotësisht në përputhje me standardet teknike ANSI / ISO.

Features
1. card lexuesi mund të lexoni kartat në dy kalime, lexohet me shpejtësi të lartë dhe të ulët.
2. Fuqia vjen nga kompjuteri host dhe nuk kërkon një furnizimit me energji të jashtëm.
3. tregues shkëlqen tub dhe sirenë beeps për të identifikuar sukses kartën dhe dështimin.
4. Plotëson ANSI / ISO standardeve.
5. Ndërfaqja prodhimi rivalitet tastierë mund të jetë i lidhur me IBM PC / XT / AT dhe makina të përputhshme. Lexuesi është instaluar në mes të tastierës dhe kompjuteri, dhe funksioni i saj imiton plotësisht e tastierës, dhe funksionimin e tastierës madhe nuk është prekur.
6. RS-232 serial port output, të pajisura me kabllo përshtatës për të marrë pushtetin direkt nga porti tastierë, nuk ka furnizim me energji të jashtëm, lehtë për t'u përdorur.
7. I vogël dhe i përshtatshëm, forma është e qetë dhe pamja është e bukur.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com