RFID, kudo në botë.

Të tjera Lloji Card

» RFID Card » Të tjera Lloji Card

zgjuar Token, Round Metro Ticket, Single Journey Ticket, lojë Token, Round Coin Ticket, Round Përshtatje Traffic Ticket

KATEGORIA DHE TAGS:
Të tjera Lloji Card , , , , , , , ,

model: Y404

Various sizes, thicknesses, colors, RF frequencies and communication protocols can be customized.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

protokoll komunikimi: ISO14443A, ISO15693 ose specifikuar
frekuenca e Response: 13.56MHz
Lexoni distancë: deri në 8CM (në varësi të madhësisë antenës dhe pajisje lexim)
material: ABS ose ABS + PC
formë: rreth
madhësi: φ25mm ose φ30mm, mund të personalizohet
Trashësia: 2mm ose 3mm, customizable
Ngjyrë: e gjelbër, i kuq, blu, e verdhe, mund të specifikohet
temperatura e punës: -25℃ ~ + 80 ℃
proces: Injection plastike

Smart Token is a specially designed one-way ticket for public transportation. It has a hard plastic casing, is not easy to wear, is more stable and can be recycled many times. It conforms to ISO14443A and ISO15693 protocol standards. Global open standards make it easier to integrate into existing transportation facilities.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com