RFID, kudo në botë.

Module / Antena

» Hardware » Module / Antena

Vula vrima multi-protokoll IC Moduli, Fuqia e ulët 15693 modul, Embedded DESFire Card Module, Moduli CPU Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Module / Antena , , , , ,

model: SM1480

Support ISO14443 TypeA/TypeB, ISO15693 Multi-protocol, low power consumption, high compatibility.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat teknike
frekuenca e punës: 13.56MHz
Marrëveshja mbështetje: ISO14443A / B,ISO15693
norma baud: fakultativ, parazgjedhur 9600Bit / S
Llojet e kartave mbështetje: MIFARE S50, MIFARE S70, ultralight, UltralightC, Shumica seri, I KODI SLIX, I KODI SLIS, I KODI 2 dhe kartat e pajtueshme, MIFARE Desfire, MIFARE Plus, SONY Felica, etj.
ndërfaqe komunikimi: serial port TTL, vula vrimë ndarje 2.0mm
tension të punës: DC 5V ose 3.3V optional
aktuale të punës: < 30mA
lexim kartë distancë(card CR80): > 5cm
temperatura e punës: -30℃ ~ + 80 ℃
madhësia Module: 14.8mm × 25mm, ndarë antenë 30 × 45mm (mbështet antenë të dyfishtë)

 

The postage stamps hole IC module is a newly developed product of Seabreeze Smart Card Co.,Ltd. It supports ISO14443A/B and ISO15693 multi-protocol. It features low power consumption. It is suitable for project such as access control, pjesëmarrje, asset tracking management, bus card, prepaid card and One Card Solution development.
Provide SDK and technical support.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com