RFID, kudo në botë.

Kartë Rreth / Asesora

» Kartë Rreth / Asesora

Furnizimi TK4001 Chip meshë, TK4001 Chip kalli

KATEGORIA DHE TAGS:
Kartë Rreth / Asesora , ,

TK4001 chip with stable performance, low cost significant features.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

parametrat e përgjithshme
patate të skuqura: Tajvan TK4001 kalli / meshë disk
frekuenca e punës: 125KHz
Distanca Induksioni: 8~ 20cm
model pune: pasiv
Lexoni vetëm 64bit (R / O)
style paketimi: bordi kalli

TK4001 chips compatible with Swiss EM microelectronics EM4102 chip, compatible with TK4100 chip. Furnizimi TK4001 Chip meshë, TK4001 Chip kalli, TK4001 Chip compatible with EM4102 Chip, SeabreezeRFID shpk.
TK4001 chips good quality, has dominated the market for many years. Has stable performance, read distance, defective rate is low, no weight code, etj. As a semi-finished products, suitable for all kinds of special tags and the manufacture of smart ID card, wristbands, keychain,token.
TK4001 chips widely used in access control, identifikim, product identification and other RF intelligent identification fields.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com