RFID, kudo në botë.

Lajme

» Lajme

Mbështetur pagesat NFC, patate të skuqura dhe prodhuesit etiketë përfitojnë direkt

14/11/2018

Mbështetur pagesat NFC, patate të skuqura dhe prodhuesit etiketë përfitojnë direkt

Në vitet e fundit, Kina UnionPay dhe telekomit operatorët në NFC pagesa celular pasur parasysh që përpjekjeve të vazhdueshme, udhëhequr ëndërroj NFC e një perspektivë më të mirë të tregut në arsyet industry.Several të forta për të shtyrë pagesën NFC, Analiza e industrisë, NFC chip në industrinë zinxhir dhe etiketë prodhuesit të përfitojnë më të drejtpërdrejtë.

“Lloji i parë pagesa celular NFC për të promovuar popullaritetin e telefonave celular NFC, kur NFC telefonat celular popullarizuar, do të ketë të gjitha llojet e mënyrë NFC dhe mundësitë NFC aplikimit, përzënë patate të skuqura NFC janë.” njohur NFC ofruesit vendas chip tag fluturojnë së bashku Mikroelektronika, zëvendës menaxheri i përgjithshëm Z. Liu Jianxin theksoi. Liu beson se kërkesa për patate të skuqura në tags NFC do të rritet në mënyrë të konsiderueshme. prandaj, ai beson në shtytje kombëtar përpara pagesat NFC për prodhuesit vendas chip NFC do të jetë absolutisht pozitiv.

prodhues NFC produkt, Seabreeze Smart Card Co, Ltd.“NFC pagesa celular zgjerimi i parë do të promovojë popullarizimin e telefonit celular NFC, kur NFC Popullariteti celular kur, do të ketë modele të ndryshme dhe mundësitë NFC aplikimit, udhëhequr patate të skuqura NFC përdorur. “Well-njohur chip provider NFC Shanghai FeiJu Mikroelektronika Menaxher Liu Jianxin tha.

Liu ndjerë NFC etiketë për një rritje të konsiderueshme të kërkesës për patate të skuqura. prandaj, ai beson fuqishëm në vend pagesa NFC për krijues NFC chip do të jetë absolutisht pozitiv.
Si një prodhues kryesor RFID tags në Kinë, Seabreeze Smart Card Co., Ltd., me avantazhet e saj kryesore të teknologjisë së prodhimit, mund të ofrojë produkte NFC të tilla si stickers, letra, tags monedhë, tags Epoxy, keychains, wristbands / rrathë, etj, especially the newly added automation Sticker and Epoxy tags production lines can meet the needs of large and small customers at home and abroad. (SeabreezeRFID)

 

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com