RFID, kudo në botë.

Fjalëkalimi Device Test Copy

» Hardware » Fjalëkalimi Device Test Copy

Device T5557 Chip Kopjimi i Kartës së, Device T5577 Chip Hotel Door Kopjimi i Kartës së

KATEGORIA DHE TAGS:
Fjalëkalimi Device Test Copy , , ,

Mainly used copy T5557/T5567/T5577 Hotel door card.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Sipas zgjedhjes (dhënave Zonë përdorues, passwords, dhënave Zonë e përdoruesit dhe fjalëkalimin), dhe konfiguroni kopje Fjala e përmbajtjes së kartelës së re në të njëjtë me atë të kartës origjinale.

Device T5557 Chip Kopjimi i Kartës së, T5577 Chip Hotel Door Card Copy Device used for Atmel T5557 / T5567 / T5577 contactless chip card after password test, quickly copy card. T5557 T5567 / T5577 chip card used for time attendance,hotels, access control system.

Karakteristikat kryesore
1. Sipas zgjedhjes (dhënave Zonë përdorues, passwords, dhënave Zonë e përdoruesit dhe fjalëkalimin), dhe konfiguroni kopje Fjala e përmbajtjes së kartelës së re në të njëjtë me atë të kartës origjinale.
2. Read and write configuration word.
3. Used independently.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com