RFID, kudo në botë.

T5557 Hotel Door Card, T5567 Hotel Card, T5577 Hotel Room Card

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card , , , ,

T5577 chips unique stable performance and encryption properties (multi-level authorization).

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

type Chip: Atmel T5567 / T5577
Kapaciteti Storage: 330bit
frekuenca operativ: 125KHz
shpejtësia e komunikimit: 9600obligacionet
Distanca Reading: 3~ 10cm
Lexo / kohë shkruani: 67Znj
temperatura operative: -20℃ ~ + 55 ℃
durim: > 100,000 kohët
Mbrojtja e të dhënave: > 10 vjet
madhësi: 86× 54 × 0.84mm ose të konsumatorëve të specifikuara dimensione, gjithashtu mund të bëhet në forma jo-standarde, ose zinxhir kryesore.
material: PVC / PET / PETG / ABS, 0.13mm tela bakri
procesi i paketimit: PVC laminuara

Hotel access cards was called hotel room cards, generally use chip cards, by induction system card to open the door. Hotel key card chip General: contactless type: T5567 chip hotel room card, EM4469 chip hotel room cards; kontakt: SLE4442 chip hotel room cards. also useful magnetic stripe cards. According to lock readers decide what kind of chips.
T5557 upgrade replaced the earlier E5550/E5551 chip, now upgraded replacement T5567.
T5577 chips unique stable performance and encryption properties (multi-level authorization), T5577 contactless IC cards, anti-magnetic, anti-static, resistant to destructive and durability, good security, store higher data security (encryption), data storage capacity, low cost equipment and system network environments. Mainly used for the induction card key, channel systems.

T5567/T5577 chip other applications: Koha dhe Pjesëmarrja sistemet, identifikim, property identification, process control, parking, logjistikë, identifikimi kafshë, identifikim, automatizimi industriale, prania në mbledhje, electronic tags, supermarkete, menaxhimin depo, personnel management, security systems, etj.

SeabreezeRFID LTD. provides T5577 chip card initialization and data encryption services.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com