RFID, kudo në botë.

MF 1K S50+EM4102 Composite Chip Card

» Tags » MF 1K S50+EM4102 Composite Chip Card

MF 1K S50 Chip + EM4102 Chip Composite Card, MF 1K S50 Chip + ID Chip Dual Card Frequency

MF 1K S50 Chip + EM4102 Chip Composite Card, MF 1K S50 Chip + ID Chip Dual Card Frequency

Technology parameters RFID chip: TK4100 + MF 1K S50 (TK4100 plotësisht në përputhje me EM4102) frekuencë: LF 125KHz + HF 13.56MHz Protocol standards: ISO / IEC 14443 TypeA Read and write distance: 2.5~ 10cm (lidhur me madhësinë e antenës dhe lexues letrash me bira) Lexojnë dhe shkruajnë kohë: 1-2ms Endurance: >100,000 times Data retention: >10 years Working temperature: -20℃ ~ + 85 ℃ (lagështi 90%) madhësi: CR80, 85.5X 54 x 0.84mm, ose specifikuar …

faqe 1 të 11
 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com