RFID, kudo në botë.

Zbukurim thatë

» RFID Zbukurim » Zbukurim thatë

TI Tag 2K Zbukurim, Ti2K Zbukurim, TI 2048 zbukurim, Tag-it HF-I Zbukurim

KATEGORIA DHE TAGS:
Zbukurim thatë , , , , ,

Tag-it HF-I chip kapacitetet e magazinimit të dhëna të mira, përdorur gjerësisht në fushën e etiketave të bibliotekës dhe etiketat e menaxhimit arkivat.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

patate të skuqura: TI Tag(Tag-it HF-I)
frekuenca operativ: 13.56MHz
standarde protokoll: ISO 15693
rezervat e kujtesës: 2K bit
Identifikimi distancë: 1~ 120cm (në lidhje me pronat e kartave dhe madhësia antenës)
njohja me shpejtësi: 50 për sekond, Numri i serisë identifikimit etiketë skanim (anti-përplasje \ Funksioni parandalimi përplasje)
temperatura e ambientit: -40℃ ~ + 50 ℃
durim: ≥ 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: ≥ 10 vjet
madhësia produkt: 78× 46mm tags mëdha katrore
madhësia Label: rruga antenë 76 mm 45mm, PET substrate 78 mm 48mm, trashësi 0.07mm, patate pozicion konveks 0.33mm

TI Tag 2K Zbukurim përdoret SHBA TI (Texas Instruments) patate të skuqura, të dhënat e ruajtura në 131 gradë Fahrenheit (55° C) do të jetë e qëndrueshme për rreth 60 vjet. Mund të paketohen në kartën e PVC \ kartë të veçantë \ card Seal \ card Portrait \ kartë Keychain \ cartridge Label \ etiketë bizhuteri \ etiketat anti-metalike \ etiketat anti-elektromagnetike \ stickers dhe kështu me radhë.

Aplikimet
menaxhimin Library, menaxhimin e fotografi, Programi i prodhimit item ndjekja menaxhimit, magazinimin / menaxhimit të inventarit, bizhuteri me pakicë / ekran, menaxhimit ndjekja drogës, etj.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com