RFID, kudo në botë.

TK4100 Chip Card, TK4101 Chip Card, 125KHz Card Identifikimi

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card , , , , , , ,

model: HL090

TK4100/TK4101 chip fully compatible with EM4102 chip.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

patate të skuqura: TK4100 / TK4101, plotësisht në përputhje me EM4102
frekuenca e punës: 125KHz
model pune: Lexo vetem
Distanca Induksioni: 2~ 10cm
Numri i brendshëm serial: 5 bytes
madhësi: kartë të hollë: 85.5X 54 x 0.84mm
Trashësia Standard kartë hollë: 85.5X 54 x 1.05mm
card Trashësia: 85.5X 54 x 1.80mm (me një vrimë portativ)
R / W varg: 2~ 10cm, në varësi të lexuesit dhe mjedisin e aplikimit
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃ (-4℉ ~ + 176 ℉)
Materiale: PVC / PET / PETG / ABS / PHA / PC / Letra,etj.
Fshini herë: >100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet

The TK4100 chip and the TK4101 chip are an inexpensive read-only application solution, mainly used in the field of access control and identification. Because of the low price of the chip, the application range is very wide.

TK4100 Chip Card, TK4101 Chip Card, 125KHz Card Identifikimi, Access Control Identification Card, nga Seabreeze Smart Card Co, Ltd.
The surface can be sprayed with 18 ose 10 shifra, 8 shifra, can be made into a portable thick card, can be with holes. Print portrait photos, can also be made into keychain, silicone wristband or various shape tags, easy to carry.

Aplikimet
identifikim, Koha dhe Pjesëmarrja sistemet, access control systems, property identification, patrol systems, One Card Solutions, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com