RFID, kudo në botë.

identifikimin e kafshëve

» identifikimin e kafshëve

UHF Cow Ear Tag, RFID Intelligent Tracking Identify Animal Management Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
identifikimin e kafshëve , , , , , , ,

modeli i produktit: YB4468

opsionet e personalizuar: size, ngjyrë, communication protocol, RF frekuenca, IC chip, surface printing LOGO, model, Kodi QR,etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
Protokolli komunikimi: EPC C1 gen2 / ISO 18000-6C
frekuenca operativ: 860 to 960MHz
Common chips: Huaj H3 / H4, Impinj M4 / M5, etj
Lexoni dhe shkruani në distancë: 3-6m (different power readers, different reading distance)
përmasat: female tag 76×100×12mm, male tag 30×23mm
material: TPU
peshë: 17G
Save temperature: -40℃ ~ + 80 ℃
temperatura operative: 0℃ ~ + 60 ℃
paketim: 100cope / qese, 1000copë / kuti

RFID animal electronic ear tags enable individual screening, data statistics, whereabouts control, automatic feeding, behavior management and many other animal scientific research, breeding, management, investigation and other work to achieve automation, information technology means, animal tracking and management capabilities greatly improved. This ear tag uses a long-term non-irritating polyamine (TPU) material worn by animals.
RFID cow ear label can be custom-made a variety of sizes, colors, sipërfaqe mund të jenë të shtypura LOGO, pattern and QR code.

Scope of application: animal husbandry management, animal management, identifikimi kafshë, statistics, whereabouts control, automatic feeding, behavior management.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com