RFID, kudo në botë.

Sticker / Anti Fake Label

» Sticker / Anti Fake Label

UHF High-performance Anti-lëngshme Label, Etiketë RFID papërshkueshëm

KATEGORIA DHE TAGS:
Sticker / Anti Fake Label , , ,

model: B419

Customizable RF frequency and size specifications.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuenca e punës: 860~ 960MHz
protokoll komunikimi: EPC C1 gen2 / ISO 18000-6C
type Chip: M4QT, ose specifikuar
Mënyra e punës: lexoni / shkruani (512 bit)
Lexoni / shkruani distancë: 30~ 50cm (distancë të caktuar varet nga madhësia e antenës dhe pushtet lexues)
madhësi: 5050mm ×, ose specifikuar
materialet e paketimit: PET / PP letër sintetike
temperatura e punës: -20℃ ~ + 65 ℃ (-4℉ - + 149 ℉)
temperatura Storage: -30℃ ~ + 80 ℃ (-22℉ - + 176 ℉)
Metoda e instalimit: ngjitëse ngjitës

UHF high-performance anti-liquid labels, Fully enclosed double-sided lamination, make this electronic label has an ideal waterproof effect. Can stable reading surface with a filled liquid container, read range up to 30~50cm. Generally used in the bottled liquid surface, si: Unmanned supermarket drinks sales, liquid medicine management. Can also be used in the field of clothing, materials management.
The label surface can be printed with codes, Kodet QR, logos and patterns.
ODM and OEM products according to customer requirements.

aplikacionet tipike
Suitable for liquid packaging surfaces used as Unmanned Supermarket drinks sales, Blood management, Medicine management system.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com