RFID, kudo në botë.

Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca

» RFID Card » Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca

UHF + LF Dual-frekuencave Card, Alien H3 + EM4102 Dual-frekuencave Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca , , , , , , ,

UHF+LF Dual-frequency Cards, Ultra high-frequency and low-frequency chips combine to achieve perfect data storage and identification.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

model: FS80
patate të skuqura: H3 i huaj dhe EM4102
kujtim: 96bit / 512bit
standarde protokoll: ISO / IEC 18000-6C, EPC Class1 gen2, ISO 18000-2
frekuencë: 860~ 960MHz dhe 125KHz
Lexim dhe shkrim mjet: lexues dhe antenë
UHF lexuar distancë: qëndrueshme distancë lexim: >8M
LF lexuar distancë: 0~ 10cm
durim: >100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
madhësia Card: 85.5X 54 x 0.84mm
temperatura operative: -20℃ ~ + 70 ℃ (-4℉ ~ + 158 ℉)
materialet e paketimit: PVC / PET / PETG / ABS,etj.

This is UHF+LF dual-frequency cards of EM4102 and Alien Higgs3 RFID inlay(AZ-9662) package together, can read both frequencies simultaneously. Using frequency-hopping mode, a super anti-interferenceg capability,the user can customize the read and write standards data, so that the efficiency of application system of specialized more quickly, reading from 8 meters or more. 1024bits memory capacity, the globally unique 64 bits ID number, ultra wide band design, Not only in accordance with the relevant provisions of the industry, but also for the development of flexible application, can simultaneously read multiple tags (deri në 50 pieces/sec or more), not by the amount of work area tags constraints and the impact, LF EM4102 chips can be close identity management for personnel and goods.
The TK4100 chip is fully compatible with the EM4102 chip, is the read-only RF chip.

Aplikimet
Vehicle management
Parking lot
Qasja e kontrollit
Logistics
Residential area
Supermarket
Library
menaxhimi i aseteve
identifikim
Personnel management

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com