RFID, kudo në botë.

UID Card, UID Cloned Code Card

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card , , , , ,

UID Card is the easiest and cheapest copy access control card.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

standarde protokoll: ISO / IEC 14443A
kujtim: 8kbit
frekuencë: 13.56MHz
shpejtësia e komunikimit: 106kbit / s
Lexoni dhe shkruani në distancë: 2.5~ 10cm (sipas madhësisë antenës dhe lexuesit)
Lexojnë dhe shkruajnë kohë: 0.1Znj
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃ (lagështi 90%)
durim: >100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
madhësia Card: 85.5X 54 x 0.80mm, konsumatorëve Madhësia specifikuar
Materiale: PVC, ABS, PET, PETG, PHA, letër, 0.13 Tel bakri
procesi encapsulation: Tejzanor valë auto linjat bimore, Saldim automatike

UID cards, the card can repeatedly modified Mifare 1k S50 rewritable IC cards serial ID number, the sequence number used to copy can modify the IC card 0 sector 0 block of the Mifare 1k S50 blank card. Can repeatedly erased, the real IC copy blank cards.
Can modify the UID of Mifare card, Mifare 1K card, M1 card, S50 card.
UID cards can be changed 00 sector, namely can change the sequence number. The ordinary IC cards has been manufacturers solidification sequence number. prandaj, sequence number of IC cards some access control to use as identification cards, must use UID cards to clone copy.
UID cloning chip can be made according to the needs of the project into a coin tag, zinxhir kryesore, wristband, token and other shapes.

Features
The card is fully compatible with Mifare 1K S50 card.
Card block 0 (UID's block) can be edited, repeated modifications.
Block 0 directly using ordinary Mifare reader device modification, don't need special equipment.
Card of the default password for 12F, namely FFFFFFFFFFFF.

Aplikacion
Entrance guard, kontrollin e qasjes, elevators card, game card, parking lot, One Card Solution, identity

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com