RFID, kudo në botë.

Keychain

» Keychain

UID Key Chain, 0 Sektor mund të rishkruhen UID kyçe Rings

KATEGORIA DHE TAGS:
Keychain , , , , , , ,

model: H504

UID Keychain is mainly used for clone Access Control Key Rings.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuencë: 13.56MHz
standarde protokoll: ISO / IEC 14443A
kujtim: 8kbit
shpejtësia e komunikimit: 106kbit / s
R / W distance: 2.5~ 10cm (lidhur me madhësinë e antenës dhe lexues letrash me bira)
Lexim dhe shkrim kohë: 1-2Znj
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃(lagështi 90%)
durim: >100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
madhësi: konsumatorëve specifikuar
materialet e paketimit: ABS, 0.13 Tel bakri
procesi i paketimit: Linjat tejzanor bimore valë auto / Saldim automatike

Common IC card chip 0 sectors curing in the factory, can not be modified. UID keychain is an IC chip that can repeatedly erase and modify the Mifare 1K S50 chip, the chip can modify any sector, you can repeatedly erase, you can rewrite 0 sectors and all sectors of the data, M1 cards can be achieved , S50 card replication, cloning function. Erasable modify serial number ID number. As the daughter card of M1 copy, it is mainly used in IC card copy.
Keychain surface can be silk screen or laser engraving patterns, LOGO, ID number, Kodi QR,etj.
A variety of appearance and specifications, a variety of colors optional.

Karakteristika kryesore
1, the chip is fully compatible Mifare 1K S50 chip.
2, the Chip block 0 (UID where the block) can be modified, repeated changes.
3, bllok 0 directly using ordinary MIFARE reader modify, do not need special equipment.
4, the default password of the chip is 12 F, ie FFFFFFFFFFFF.

aplikimi kryesor
Qasja e kontrollit, parking, certification, attendance management, identifikimi të produktit, etj, in residential quarters, offices, fabrika, shkollat, hospitals and other non-contact IC card applications.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com