RFID, kudo në botë.
 • Ultra-hollë Stickers Anti-metalike UHF Tag, Fleksibiliteti Printable Anti-metalike UHF Stickers Tag, Printable Anti-metalike Label

  KATEGORIA DHE TAGS:
  Printable Anti-metalike Label , , , , , , ,

  modeli i produktit: BY7882

  Opsionet e personalizimit: size and thickness, appearance shape, frequency band, RF IC chip, pre-printed LOGO or pattern, serial number, Kodi QR, etj.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  Parametrat kryesore teknike
  protokolli Interface: Konform protokollit ndërfaqe ajrit të ISO18000-6C, EPC Class1 gen2
  frekuenca operativ: 860~ 960MHz rregullueshme
  China GB: 902~ 928MHz
  USA FCC: 902~ 928MHz
  Europe ETSI: 866~ 868MHz
  patate të skuqura: Impinj Monza 4QT or specify
  Kapaciteti Storage: EPC-96 bit, Përdorues-512 bit, TIME 64 bit
  Mënyra e punës: lexoni / shkruani
  metodat e punës: pasqyrim pasiv, ka shumë të lartë të lexuar dhe shkruar ndjeshmëri
  Lexoni distancë: 1-4m / 2-6m, lidhur me madhësinë antenë lexues
  R / W herë: 100,000 kohët
  material: tag Composite
  klasën mbrojtja: IP68
  compression sizmike: MIL STD 810-F
  temperatura e punës: -40℃ ~ + 65 ℃ (-40℉ ~ + 149 ℉)
  temperatura Storage: -40℃ ~ + 65 ℃ (-40℉ ~ + 148 ℉)
  lagështi: 0~ 95%
  model të shtypura: shtypje termike ose screen printing tekst të thjeshtë ose ikonën, LOGO
  mënyrë fikse: Stickers ngjit direkt
  madhësia produkt: 103.0× 28.0 mm 0.8mm,103.0× 53.0 × 0.8mm apo porosi
  peshë:1.0g / 2.0g

  Anti-metal paper self-adhesive label refers to the normal paper sticker on the basis of the cladding layer absorbing material combination to achieve the purpose of use on metal surface, the tag thickness can reach 0.6~0.8mm, suitable for metal assets management.
  Customized ultra-small size 20*20mm, ultra-narrow size 65*5mm, can customize HF 13.56MHz.

  Printueshëm Flexible anti-metalike Stickers UHF, Ultra-hollë Stickers Anti-metalike UHF Tag, Printable Flexible Anti-metal Stickers, Printable Flexible Anti-metal Label, Seabreeze Smart Card Co, Ltd.

  Product feature
  Good flexibility, can paste in the curved surfaces
  Mainly used for blood bank blood bags and tracking management of office IT equipment
  Anti-metal masking, metal surface and liquid environment best results
  Easy to install and paste directly on the object surface
  Conform to the latest international standards, is applied in more and more industries and fields
  Support the international protocol, apply to more countries

  Aplikacion
  Mainly used for tracking management office and IT equipment; warehousing product AIDC data; assets management; hospitals and blood bank blood bag tracking management; supply chain Recyclable transportation project one-way transport packaging.

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  0 + 9 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com