RFID, kudo në botë.

Produkte të tjera IOT

» Produkte të tjera IOT

 • specifikimet
 • Përshkrim

protokoll komunikimi: EPC C1G2, ISO18000-6C
chip Integruar: UCODE 7, impinj R6, E41, ose specifikuar
frekuenca e punës: 860~ 960MHz, LF përshtatshëm / HF
Hapsirë ruajtjeje: 128 Bits
Distanca Reading: 10~ 1200cm (lidhur me antenë dhe rregullimit të energjisë lexues dhe ambientit të punës)
Periudha e vlefshmërisë së të dhënave: 10 vjet
herë erasable: 100,000 kohët
madhësia produkt: me porosi
pëlhurë optional: PET transparente, vetë-ngjitëse, letër të veshura (PET substrate) + Etch alumini + vetë-ngjitëse (i shtypshëm)

Aplikacion
Unmanned supermarkets, unmanned retail supermarkets, commodity identification settlement, item identification, item management identification, logistics management, product traceability, commodity anti-counterfeiting.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com