RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

Zë-aktivizimit LED Light Silicone byzylyk, RFID Remote Controlled LED Light Silicone rrip ore, LED Light Silicone byzylyk

KATEGORIA DHE TAGS:
Manshetë / Byzylyk , , , ,

model: YW6232

The RFID chip can be packaged, and any color can be selected, and the surface can be screen printed or laser engraved LOGO, model, continuous coding and other personalized design solutions.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

material: Silicone Soft
Procesi i prodhimit: derdhur injeksion
përpunimit Custom: po
madhësi: 60mm ose me porosi
pushtet: 2bateri × CR2032 butonin, mund të ndezur vazhdimisht për 10 orë, bateria mund të zëvendësohet.
patate Packageable RFID: EM4100, TK4100, Mifare IC S50, FM11RF08, NTAG216, H3 Alien, etj, mund të specifikoni
Lexoni distancë: 10cm (distanca të ndryshme lexim për patate të skuqura dhe ambiente të ndryshme)
Lexojnë dhe shkruajnë kohë: 1Znj
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
herë erasable: 100,000 kohët

The RFID bracelet is an environmentally-friendly light-emitting soft silicone bracelet, which is non-toxic, tasteless and has no side effects on the human body. The wristband is designed to be flexible, non-cracking, long-lasting, non-irritating to the skin, soft in texture, generous in appearance, simple in appearance, bright in color, popular with domestic and foreign customers, and fashionable fashion products. There are a variety of different sizes and different vivid colors to choose from, and can also be processed according to the customer's model or drawings to create intaglio, embossing, luminous, fluorescent, and mixed colors. Any LOGO pattern can be customized according to customer requirements and matched with beautiful packaging.
LED light-emitting silicone bracelet with illuminated button function, shaking induction light function, voice-activated flash function and remote control flash function.
In the concert, you can change the color by partition, and different areas display different colors.
It is used in various entertainment venues, koncerte, KTV, party, bar clubs, tourist attractions, swimming places, amusement park tickets, and is a cheering prop for various large-scale parties, sports events, festive carnivals, birthday parties and other entertainment occasions.
It is the catharsis carrier of the passionate carnival of the fans, the source of the power of the star idol, the master of the atmosphere of the venue; your carnival is indispensable to it, your enthusiasm can not be separated from it, your success must have it - the concert cheering props.
This LED Light Soft Silicone Wristband can be customized with RFID models or non-RFID models. The RFID model ensures a globally unique code, and the IC chip can write personally stored data.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com