RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

Wiegand interchanging Converter, Wiegand për Wiegand Ndryshëm Moduli Bit Konvertimi

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control , , , , ,

model: SMZ-711WW

Wiegand26/Wiegand32/Wiegand34/Wiegand35/Wiegand36/Wiegand37/Wiegand66 Different Bit Can be Interchanging.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

parametrat e energjisë: 9~ 15V 30mA (standarde të furnizimit me energji 12V, mund të përdorin drejtpërsëdrejti bordit kontrollit të qasjes furnizimit me energji elektrike); GP-IN dhe furnizimit me energji elektrike WG-OUT janë të njëjta, vetëm nevojë për një terminal është e lidhur me energjinë elektrike.
madhësia PCB: 65× njehson 40,2 x 10mm

The Wiegand to Wiegand Different Bit Converter comes with two Wiegand interfaces for Wiegand input/output. One-way Wiegand input (WG-IN) and one-way Wiegand output (WG-OUT) are realized by single-chip control. Wiegand input and output support Wiegand26 and Wiegand34, if other Wiegand bit conversions, please provide data for customization.
Through the data conversion of the converter, it solves the compatibility problem of different manufacturers or brand access control card readers to access various access controllers, especially the connection between the access control card reader with special Wiegand output and the access control motherboard.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com