RFID, kudo në botë.

Fjalëkalimi Device Test Copy

» Hardware » Fjalëkalimi Device Test Copy

Kontakt IC Card Chip Identifikimi Device Replicator

KATEGORIA DHE TAGS:
Fjalëkalimi Device Test Copy , ,

modeli i produktit: SJM2401

Clone SLE4442 and SLE4428 logic encryption chip cards.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Identifikimi dhe kopjuar chip:
kartat e kujtesës: Atmel AT24C01, AT24C02, AT24C04, AT24C08, AT24C16, AT24C32, AT24C64, AT24C128, AT24C256, AT24C512 dhe chip compatible
Kartat Logic encryption: SLE4442, SLE4428, SLE5542, SLE5528, AT88SC102, AT88SC1604 dhe chip compatible

Identificator of Smart Card
If a smart card (contactness) is inserted into Identificator of Smart Card, the set will display the type of this card on the LCD screen.
Functions:
1. Identifying the types of normal smart cards,
kartat e kujtesës: 24C01, 24C02, 24C08, 24C16, 24C32, 24C64, 24C128, 24C256 dhe chip compatible.
Kartat Logic encryption: SLE4442, SLE4428, SLE5542, SLE5528, AT88SC102, AT88SC1604 dhe chip compatible.
2. When the password is known, it can copy/clone memory cards and logic encryption cards.
3. Identifying 1600 types of CPU cards, and displaying Answer To Rest (ATR) and the informations of manufacturers.
4. Recording and saving the data of the card, not being lost the data after power-fail.
5. It could be use it independently, without a computer.
6. Battery or USB powered.

Përshkrim
"Recognizer" is an "SJM 2403 Kontakt IC Card Chip Identifikimi Device" that adds copy function.
Memory card, you can directly copy; Logic encryption card, only after know the password can be copied.
kartë CPU, can not simply to copy.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com